SUBARĖ, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
SUBARĖ, UAB

SUBARĖ, UAB

Industria, prodhimi, Materialet e mbeturinave, Metalike dhe metalike produktet, Ndërtimi, pasurive të patundshme, Pajisje +4

I. Kanto g. 18
LT-92237, Klaipėda, Lituani
+370 46311 169
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 140914531
Kodi vat: 409145314
Ss code siguruesi: 361417

Ore pune

I-V 8:00-17:00

Degët

SUBARĖ, UAB metalų supirkimo aikštelė
Minijos g. 180, LT-93269
Klaipėda, Lituani
rodyklė
SUBARĖ, UAB metalų supirkimo aikštelė
Tinklų g. 25, LT-35115
Panevėžys, Lituani
rodyklė
SUBARĖ, UAB metalų supirkimo aikštelė
Pramonės g. 5, LT-62175
Alytus, Lituani
rodyklė
SUBARĖ, UAB metalų supirkimo aikštelė
Antanavas, LT-69367
Kazlų Rūda, Lituani
rodyklė

Kategoria e aktivitetit të

Link të Karte biznesi

Kompani të ngjashme

POLITECA, UAB
PILSENA, UAB
ADMERA, UAB
TAURAGĖS AGROTECHNIKA, UAB
NORD PROFIL, UAB
DINAS, UAB
Dujų įranga ir metalo gaminiai, K. Ramono IĮ
LYTAGRA, AB
DSV TRANSPORT, UAB
VMG Technics, UAB
HYDROSTART, UAB
AURIFICIS, MB
ROTEKSAS, UAB
MEDELSTA, UAB
REECON STEEL, UAB
AUTONOMAS, UAB
ARMPLAST, UAB
RIVILDA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi SUBARĖ, UAB Karte biznesi